Руз ва вакти кабули шаҳрвандон аз тарафи роҳбарони ҶСК “Бонки Эсхата” 

Сохтор/Филиал

Суроға

Ному насаби роҳбар

Рӯз ва вақти қабул

1

Сарбонк

ш.Хуҷанд, к.Гагарин-135

Назаров Акбар Абдушукурович

 рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

2

Филиал дар ш.Душанбе

ш.Душанбе, к.Н.Қаробоев 16

Ҳасанов Фурқат Салибоевич

 рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

3

Филиал дар н.Мастчох

ш.Бустон к. И.Сомони 24

Кенжаев Ильомжон Турсуналиевич

рузьои сешанбе ва жумъа 

аз 9.00 то 12.00

4

Филиал дар ш.Истаравшан

ш.Истаравшан, хиёбони Вахдат 32

Бобоев Асрорчон Юсуфчонович

рӯзи панчшанбе

аз 9.00 то 12.00

5

Филиал дар н.Ашт

ш.Шайдон, к. И.Сомонӣ 38

Мирзоев Шерзод Абдумаликович

рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 11.00

6

Филиал дар ш.Панҷакент

ш.Панҷакент, хиёбони Рӯдакӣ 97

Мамадҷонов Акрамҷон Махсудҷонович

 

 рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

7

Филиал дар ш.{исор

ш.Хисор, к.И.Сомони 2

Xабборова Нигина Абдусатторовна

рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

8

Филиал дар н.Шохмансури ш. Душанбе

н.Шохмансур, к. Рудаки 22

Орипов Шухрат Исмонович

рузи сешанбе

аз 08:00 то 10:00

9

Филиал дар н.Спитамен

н.Спитамен,ш.Навкат, к.Спитамен 54 а

Каримбаев Каримҷон Толибович

рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

10

Филиал дар н. Ҷайҳун

н. Ҷайҳун, ш. Дӯстӣ, к. А. Беруни 26

Салихов Алимахмад Сафарович

рӯзи панҷшанбе 

аз 9.00 то 12.00

11

Филиал дар ш. Турсунзода

ш.Турсунзода, к. И. Сомони 55 А

Артиков Хакимжон Исломович

рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

12

Филиал дар ш. Хучанд

ш. Хучанд, к. И. Сомони 40

Азимов Фарзин Абдумуминович

рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

13

Филиал дар ш.Бохтар-2

ш.Бохтар, к.Норинова 1А

Ятимов Алишер Додарчонович

рӯзи сешанбе

аз 8.00 то 11.00

14

Филиал дар н. Рудаки

н. Рудаки ч/ш Сомониён, к. И.Сомони б/р

Самиев Fайратшо Аминазарович

рӯзи панчшанбе

аз 9.00 то 12.00

15

Филиал дар н.Ёвон

н.Ёвон, к.Т.Хушвахтов 2

Ахмедов Салом Гафурович

рӯзи чоршанбе

аз 9.00 то 12.00

16

Филиал дар ш. Исфара

ш.Исфара, к. Марказӣ 29/1

Назмидинов Хуршед Масаридинович

рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

17

Филиал дар ш.Бустон

ш.Бустон к. М.Турсунзода 8 а

Комилов Махсудчон Хамидович

рузи панчшанбе

аз 9.00 то 12.00

18

Филиал дар н.Б.Гафуров

н.Б.Гафуров, к.Ленина-3

Насиров Парвиз Хуршедович

рӯзи сешанбе

аз 09.00 то 12.00

19

 Филиал дар ш. Кулоб

ш.Кулоб, к. И.Сомони -21

Усмонов Шухрат Маруфович

рӯзи панҷшанбе

аз 9.00 то 12.00

20

Филиал дар н.Ж.Расулов

н.Ч.Расулов, к.Нурматов 8

Ражабов Икромжон Усмонович

рӯзи чоршанбе

аз 9.00 то 12.00

21

Филиал дар ш. Бохтар

ш.Бохтар, к. Вањдат-9

Ашуров Алишер Шералиевич

рӯзи панчшанбе  

аз 9.00 то 12.00

22

Филиал дар ш.Вахдат

ш.Ваҳдат, к. 20-солагии Истиқлолият

Назарова Наргис Муминовна

 рӯзи сешанбе

аз 9.00 то 12.00

аз 15:00 то 16:00

23

Филиал дар ш.Конибодом

ш.Конибодом к. И.Сомони 476

Умаров Умарали Рахимович

рузхои сешанбе ва панчшанбе

аз 9.00 то 11.00